úterý 22. března 2011

Memories of Paris part 3

Poslední part ''Memories of Paris''.Omlouvám se za furt to samý. Připadá mi to ode mě už trapný, ale v pondělí na mě zaútočila nemoc a já teď jen ležím, koukám na všechny telenovely světa,dopřávám si ohromné množství medu. Takže takhle zelená nic nového fotit nehodlám. Chápete, ne? V neposlední řadě si teď píšu seznam co budu dělat až budu zdravá.
Tak třeba:
1) Půjdu fotit outfit, protože mám nové boty,tílka,svetr a možná ještě něco a ono si to zaslouží, aby to tady viselo!;)
2) Pojedu na hokej fandit Pardubicím. (Chápejte. Hokej jako takový mě nedostává natolik, jako když se soupeři začnou prát. Na to taky čekám celou hru a když jde do tuhého, skáču radostí. Ano, jsem sadista.)
3) Udělám si na zahradě piknik.Budu dělat šíleně dobrý poháry z ovoce, mascarpone, čokolády, drcenejch sušenek a gumovejch medvídků!
4) Přivstanu si a udělám všem snídani do postele za to, jak se o mě teď hezky starají.
5) Půjdu do kina na nějakou animovanou pohádku a budu u toho křupat nachos se salsou.
6) Pojedu na Moravu, užiju si skvělej víkend s bráchou a ségrou a zařídím si konečně nový pas, abych mohla v létě do světa.
a za 7) Do svých plánů v žádném případě nezahrnu nic, co by se týkalo školy či učení a pak budu těžce dohánět,  vytrhávat z knih stránky, učit se do noci a ukávovávat se k smrti.

Ale teď už k zmiňovaným fotografiím Paříže, makronkám, croissantům či créme brulée.(Bože já bych si tak dala créme brulée!)

Last part of the "Memories of Paris". I am sorry that it is the same again. I know it is awkward, but I was attacked by an illness yesterday and now I am just laying in the bed, watching all the tv soaps and enjoying a lot of honey. In this state i dont want to photo anything new. I am making a list of things I want to do when I am OK.
1) I will take a picture of my outfit, i have new shoes, sweat-shirt and maybe something else, and you have to check it out!
2) I will go to ice hockey match and cheer for Pardubice. (I am not interessted in the game, but it is really funy when the players start fighting!)
3) I will make a picnic in the garden with ice cream, mascarpone etc.
4) I will wake up bit earlier and prepare a breakfast for my boyfriend, because he takes care about me!
5) I will go to the cinema to cartoon film and eat nachos with salsa
6) I will go to Moravia, enjoy a weekend with my brother and sister and arrange my passport for traveling around the world.
7) My plans dont include anything ybout school, and after that i will try to catch everything what i missed in the school, i will study all the night and drink coffee to death.

But now to the photos of Paris, macarons, croissants or creme brulee. (I want creme brulee!!)
Výloha Chanel.


Na Champs Elysées.

Prada s nohama.

10 komentářů:

 1. Uaaa!!!! Proc ta fronta u Vuittona? Ze by vyprodej??? :o)

  OdpovědětVymazat
 2. Výprodej to nebyl. Byl to prostě OBŘÍ LV na Champs Elysées a stojí se na něj řada, aby se tam mohli i jen podívat. Na to jsem nervy neměla a navíc LV moc neobdivuju. Jen mě toto zaujalo;)

  OdpovědětVymazat
 3. super fotky hele!
  a sukně už nejspíš ne, mám ji půl roku.. : /

  OdpovědětVymazat
 4. so pretty pics! I would like to go there..:)

  OdpovědětVymazat
 5. moc pěkné fotky!!

  http://ina-tina.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Ah ah ah .. Paríž.. krásne mesto... :) Ja osm tam bola len deň a to sama takže fotiť sa pod eifelovkou aby ste tam boli aj vy aj ta veza a aby sa ludia okolo nesmiali bolo celkom vtipne..

  ps mas krasne fotky :)

  OdpovědětVymazat
 7. tie fotky sú naozaj kráse :) btw prajem skoré uzdravenie, už nech sa plány môžu stať realitou.

  OdpovědětVymazat
 8. úúúžasné fotky!!!už sa neviem dočkať nato ked aj ja pôjdem v lete do Parííža!!:)najkrajšie mesto:P

  OdpovědětVymazat
 9. mas velmi pekny blog a odteraz aj noveho citatela :)
  pekny den prajem

  OdpovědětVymazat