sobota 13. dubna 2013

Můj šálek kávy breakfast*

Je to už pár dnů, co jsem si s moji snídaňovou parťačkou Míšou vyšla na snídani do kavárny Můj šálek kávy. V kavárně jsem zatím byla jen na kávě, kterou umí připravovat naprosto dokonale! 
U dokonalé kávy (cappuccino) to ale bohužel opět skončilo. 

Já si objednala ovesnou kaši a banánem, medem a třtinovým cukrem a Míša míchaná vajíčka.
Ovesnou kaši mám moc ráda a většinou na jídelních lístcích nebývá, proto jsem ji zvolila. Kaše byla připravena v pořádku, s mlékem, krásně krémová. lehká, ALE na můj vkus bych dostala klidně méně kaše (bylo jí opravdu hodně) a raději více banánu, protože dva malinké kousky banánu mi přijdou opravdu trochu málo.
Míša z vajíček také nebyla moc nadšená, ochutnala jsem a je pravda, že byly dost vysušené. Nejsem žádný frflal, ale za 80 Kč prostě očekávám tak nějak víc, chápejte. 


Celkově to prostě dost zachraňovala káva a skvělý interiér. 
Možná dám snídani v MŠK ještě šanci, třeba špatný den...? 
Máte nějakou zkušenost, nějaký osvědčený pokrm?Mimochodem Míša si založila také blog, můžete se na něj podívat tady. Míši blog je zaměřen na recenze podniků, většinou po Praze, ale i jinde!

Mějte se úžasně a užívejte si krásného počasí!
H.

12 komentářů:

 1. Dokonaléééé uch idem si urobiť kávičku...

  OdpovědětSmazat
 2. Já na snídani nikdy venku nebyla..asi bych to měla napravit:)

  OdpovědětSmazat
 3. hm tech bananu je fakt malo:(
  lepsi si to udelat doma
  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětSmazat
 4. jo nóó, ten banán vypadá dosti podivně..aspoň nějak nakrájet a naaranžovat, tohle je tam jen tak jako mimochodem hozený.. :D

  OdpovědětSmazat
 5. No, vypadá to dobře. Banánu je málo, pravda, já bych ho třeba nakrájela na kolečka a tak. Velké množství kaše by mně nevadilo, já jí miluju...:D

  OdpovědětSmazat
 6. Mňaam! Proč vždycky pozdě v noci narážím na posty s jídlem? :D

  www.lorietta.cz

  OdpovědětSmazat
 7. a třeba jim to říct? já nevim :/

  OdpovědětSmazat
 8. Na kávu se tam ráda vrátím, ale ty vajíčka mě fakt zklamaly... :/

  OdpovědětSmazat
 9. Já jsem si dala bagetu s roastbeefem a křenovou omáčkou a byla naprosto parádní stejně jako mrkvový dort, nikde jsem neměla lepší, já jsem byla více než spokojena. a to kafe, mňam!

  OdpovědětSmazat
 10. Já ráda chodím na ovesnou kaši do kavárny Louvre, tam ji dělají výbornou. V Šálku jsem měla taky jen kafe, které bylo dobré, ale asi jsem tam byla v nějaký speciální čas, kdy tam bylo 15 maminek s kočárky a bylo to takové...no veselé :)

  OdpovědětSmazat
 11. To vidím poprvé, že by v kavárně dělali ovesnou kaši:D Je to super, škoda že to není u nás ve městě - byla bych tam pečená vařená :D :)

  OdpovědětSmazat